0

Sinu ostukorv on tühi

Emmy kontaktid

Emmy Clothing Company Oy, registrikood: 2693438-9
Hemmolankatu 19, 08150 Lohja, Soome

Klienditeenindus:
E-post: info@emmystore.ee
Telefon: +358 50 467 8628, tööpäeviti kell 9.00 - 15.00
 

Tagasiside ja küsimusi võid meile saata kas e-postiga, Facebooki leheltvõi klikates all paremas nurgas asuvale otsevestluse ikoonile.

NB! Kui Sa ei ole oma e-kirjale vastust saanud, võib põhjuseks olla Sinu spämmifilter. Sellisel juhul palun võta meiega ühendust mõne teise suhtluskanali kaudu.

Emmy kogumiskastid: vaata asukohti ja juhiseid siit.

Kontaktid (inglise keeles):

Petra Luntiala
Tegevdirektor
petra@emmy.fi
+358 50 506 7828
Soumyajit Mondal
Tehnoloogia
soumyajit@emmy.fi
+358 50 327 5585
Michael Lutzeier
Majandus
michael@emmy.fi
+358 40 832 0705
Jaakko Viitala
Logistika ja protsessid
jaakko@emmy.fi
+358 40 774 0982
Taru Marjamaa
Turundus ja PR
taru@emmy.fi

+358 40 584 0011

Veera Peltomaa
E-Pood
veera@emmy.fi
+358 40 830 5525